KARİYER FIRSATLARI
Kariyeriniz İçin

Gizlilik Politikası

PRS İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti., kullanıcıların www.prsdanismanlik.com sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile üçüncü kişilere açıklamayacaktır.
Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

PRS İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti., işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

PRS İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti., kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. PRS İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.'nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.prsdanismanlik.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, PRS İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. 'nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.