KARİYER FIRSATLARI
Kariyeriniz İçin

Güvenlik Hizmetleri

Özel Güvenlik Hizmetleri

    •    Fiziki Güvenlik
    •    Elektronik Güvenlik
    •    Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri
    •    Değerli Eşya Nakli
    •    K9 Özel Köpekli Tim
    •    VİP Yakın Koruma ve Eğitim

Neden Özel Güvenlik?
1981-2004 yılları arasında yürürlülükte kalan 2495 Sayılı Özel Güvenlik kanunu maddelerinde ciddi değişimler yapılarak, 2004 Yılı 7. ayda hayata geçirilen 5188 sayılı Özel Güvenlik kanunu, Güvenlik hizmeti alan şirketler ve bu şirketlerde çalışan Güvenlik Görevlileri için yeni bir başlangıcın habercisiydi.
5188 Sayılı yasa ile birlikte Silahlı/Silahsız Güvenlik görevlisi istihdamı, güvenlik görevlisi olarak çalışmak isteyenlerin yasa gerekliliği olan standart eğitim, sertifika ve kimlik ile mümkün olacaktı.
5188 Sayılı yasa sayesinde Özel Güvenlik sektörü de legal hale gelmiştir. Ayrıca bu yasa, güvenlik ihtiyacı olan tüm kurum ve kuruluşların güvenlik hizmetini daha profesyonel ve ciddi bir şekilde almasını sağlamıştır.

Temel Fayda
Güvenlik hizmetini Özel Güvenlik Şirketlerinden hizmet satın alma yolu ile sağlayan kurum/kuruluşlar; Güvenlik ekibi kurmak, eğitmek, kontrol etmek, yasal işlemlerini ve personellerin özlük haklarını takip etmek vb.operasyonel süreçlerin ağır yükünden kurtulmuştur.
5188 Sayılı yasa, mesleki anlamda deneyim sahibi, işi sadece ve sadece GÜVENLİK olan özel güvenlik şirketlerinin, tüm sektörlerde faaliyet gösteren kurum/kuruluşlara güvenlikte çözüm ortağı olmasını sağlamıştır.

21 yılı aşan güvenlik duygusu
SEPARE Güvenlik, 2005 yılı Şubat ayında 572 Belge numarası ile Özel Güvenlik Şirketi olarak faaliyetlerine başlamıştır. 
SEPARE Güvenlik operasyonel gücünü dahil olduğu BİL-KAY GRUP ‘tan almaktadır. BİL-KAY Grup, faaliyetlerine 1989 yılında kurum/kuruluşların insan kaynağı çözüm ortağı iş gücü destek firması olarak başlamıştır. Geçen zamanla birlikte BİL-KAY yetkinliklerini ve iş bilirliğini en üst seviyeye getirmeyi ve sektörde marka olmayı başarmıştır. 
Grup Şirketlerimiz, bugün kendi alanında lider Finans, Bankacılık, Sigorta, Marketing, Lojistik ve Üretim tesislerinin insan kaynağı çözümlerini üretmeye devam etmektedir.  BİL-KAY ‘ın 1989 yılında başlayan ticari hayatı ve şirketleşme yolu bugün 2000’i aşkın personeli ve güçlü idari yapısıyla emin adımlarla sürmektedir.
SEPARE Güvenlik, kurum /kuruluşlara Profesyonel, Kaliteli ve Dürüst iş anlayışı ile güvenlik hizmetlerini yetişmiş, yetkin, eğitimli personelleri ile sağlamaktadır.

Hizmette Uzmanlaşma,Şirketinize Özel Çözümler
Şirketimiz bugün, müşterileri ile aynı dili konuşan ve onlara yönelik özel çözümler sunan uzman bir iş ortağı konumuna gelmiştir.
Müşterilerimizin işlerine değer katma çabamız her daim devam etmektedir.Sunmakta olduğumuz hizmetlerimizde “fark yarattığımızdan” emin olmak ister ve bunun için müşterilerimize özel çözümler üretiriz.Tüm hizmetlerimizi profesyonel hizmet anlayışı içinde sunacağımızı taahhüt ederiz.

Sektöre Özel Güvenlik Çözümleri...
Güvenlik Çözümleri...
Şirketimiz, müşterisinin iş kolunu tanır ve müşterisine özel güvenlik çözümü üretir.
Bahse konu çözümler, hizmet verilen Uluslararası Banka, Sigorta ve Finans sektörü, Lojistik, Dağıtım, Depolama sektörü, Serbest Bölge, Akaryakıt / Petrol Terminal İşletmeleri ve Endüstriyel Üretim Tesisleri sektörü ile Gıda, Tekstil, İletişim sektörüne özel planlanan ve hayata geçirilen “ SEKTÖRE ÖZEL GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ” ‘dir.

İşimiz Sadece Güvenlik
Şirketimiz gücünü, sektördeki deneyiminden, işindeki uzmanlığından ve güçlü grup yapısından almaktadır. Müşterilerine ve bulundukları sektöre uygun güvenlik çözümü üretmeye odaklanan şirketimiz başarısının temelinde uzmanı olduğu “GÜVENLİK BİLGİSİ” bulunmaktadır. Şirketimiz, özel olarak eğitilmiş güvenlik görevlileri aracılığıyla farklı nitelik ve sektörlerdeki müşterilerine profesyonel özel güvenlik hizmeti verir.
Uzman ve yetkin güvenlik ekipleri ile müşterilerimize Silahlı veya Silahsız olarak sunduğumuz; Mobil Devriye, Kontrollü giriş/çıkış, Danışma/Resepsiyonist görevleri hizmetlerimiz arasında sayılabilir.

3 Ana Değer Profesyonellik, Kalite, Dürüstlük


Bu değerler tüm çalışanlarımıza, hizmet verilen müşterimizle, görev arkadaşlarıyla ve toplumla güven ilişkisi kurarken önderlik eder.

Profesyonellik
Tüm müşterilerimiz en değerli varlıklarının korunması konusunda bize güvenir. Her bir müşterimiz için Profesyonel güvenlik planı tasarlar, personellerimizin güvenlik planına uygun çalışmaları için gerekli teorik ve saha eğitimlerine yatırım yaparız.
Her SPR çalışanı, geleceğin Profesyonel Güvenlik Yöneticisidir.

Kalite
Konu müşterilerimizin güvenliği olunca, %100’ün altındaki herhangi bir olasılık kesinlikle kabul edilemez. Güvenlik planlarımızı, ürün ve hizmet paketleri tamamlar. Yakın koruma hizmetleri, Fiziksel güvenlik hizmetleri, konusunda uzman ekibimiz tarafından yürütülen Güvenlik Danışmanlığı hizmetleri, Teknik bilgi birikimi ile Elektronik güvenlik desteği içeren Kaliteli Hizmet ve paket çözümler sunarız.

Dürüstlük
Çalışanlarımız etik kurallara bağlı ve uygun görev yaparlar. Üstlendiğimiz güvenlik sağlama görevini çok ciddiye alır ve bu ciddiyetimizi de her müşterimiz için verdiğimiz hizmete yansıtırız. Her çalışan tüm özlük haklarını kanunlar nezninde belirlenen şekilde eksiksiz olarak alır. SPR sunduğu hizmete ilişkin tüm evrak ve dokümanları oluştuğu şekilde şeffaf ve dürüst olarak müşterilerine sunar.

Hizmetlerimiz


Fiziki Güvenlik
Alışveriş Merkezleri, Endüstri-Sanayi Tesisleri, Ofis Binaları, İşletmeler,Hastaneler,Bankalar,Finans Kurumları ve Okul Güvenliği gibi birçok alanda, tüm güvenlik araştırmalarının ardından seçilen, aldığı en iyi teorik ve pratik eğitimlerle, tecrübesiyle, görevine hassas yaklaşımıyla, her türlü görev ve sorumluluğu olan güvenlik ekibimiz ile en üst seviye hizmetimizi yerine getirmekteyiz.

Elektronik Güvenlik
SPR, kuruluşlara gerek güvenlik yapılarını, gerekse iş operasyonlarını geliştirebilmelerine yönelik CCTV kamera kayıt çözümleri sunmaktadır. CCTV Sistemleri, farklı mekânlarda gerçekleşen olayların tek noktadan izlenebilmesi ve kaydedilebilmesi imkânını sunar. Sistem sayesinde işletmelerde verimlilik arttırılabileceği gibi, güvenlik personeli bakımından da önemli tasarruflar sağlanabilmektedir.  Bu kapsamda; Sabit kameralar, Hareketli dome kameralar, Kamera kontrol ve kumanda cihazları, Monitörler, Dijital kayıt cihazları kullanılarak işletim sistemi devreye alınmaktadır.

Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri
Bu hizmetimiz ile çalışanlarınız kolaylıkla firmanızda yetkileri olan yerlere girip çıkabilirken, kapılarınız davetsiz misafirlere sürekli kapalı olacaktır.  Günümüzde kartlı geçiş kontrol sistemleri sadece kapıları açıp kapamaktan çok daha gelişmiş fonksiyonları yerine getirmektedirler.
İşyerinizin büyüklüğüne bağlı olmaksızın, tüm giriş çıkışların sizin isteğiniz doğrultusunda ve sadece sizin için çalışan sistemler haline getirebiliriz.Bu Sistem sayesinde; daha güvenli bir çalışma ortamı, hassas bölgelere giriş çıkışın kısıtlanması, tek bir program ile tüm sistemin kontrol edilmesi, davetsiz misafirlere son verilmesi ve her giriş çıkışın kayıt altına alınması sağlanmaktadır.

Değerli Eşya Nakli
Müşteri talepli olarak her türlü değerli eşya nakil işlemleri yüksek standarttaki zırhlı araçlar ve konusunda uzman personeller tarafından gerçekleştirilmektedir.  Müşterilerimiz, bu hizmetimiz ile yüksek taşıma risklerini çözüyor ve aynı zamanda işletmelerinde önemli tasarruf sağlıyorlar.  Değerli eşya,hizmetin her aşamasında olası tüm risklere karşı korunmakta olup uluslararası kabul edilmiş standartlarda güvenlik, önlem ve prosedürlerin uygulanması ile işlerin sürekliliği güvence altına alınmaktadır.  SPR, değerli eşya taşıma hizmetinde risk yönetiminizi destekler, kurumunuzun ve çalışanlarınızın minimum risk seviyesinde çalışmasını sağlar. Değerli eşya üretici ve toptancılarının ürünleri en üst düzeyde güvenlik tedbirleri ile zırhlı araçlar eşliğinde hızlı bir şekilde, sigorta güvencesi altında taşınmakta, teslim noktasına güvenli şekilde ulaştırılmaktadır.


K9 Özel Köpekli Tim
Hizmet verilen bazı alanlardaki güvenlik hizmetlerini özel olarak eğitilmiş köpekler yardımı ile yerine getirmekteyiz.
K9 güvenlik timi ve K9 köpeklerimiz, dış devriye görevlerinde, alarm müdahale görevlerinde ve tüm yerleşimin görsel kontrolünün zor olduğu büyük alışveriş merkezlerinde, fabrikalar ve diğer ortamlarda güvenlik hizmetlerinde güvenlik ekibini en iyi şartlarda desteklemektedir. K9 Timi, kimi zaman caydırıcılık ve devriye hizmetlerinde kullanılırken, kimi zamanda özel eğitilmiş olarak patlayıcı maddelerin tespitinde görev almaktadır.

VIP Yakın Koruma ve Eğitim Hizmeti
SPR, çözüm ortağı olarak yurtiçi veya yurtdışında eğitim almış uzman personel tarafından VİP Güvenlik hizmeti vermekte ve VİP Koruma ekipleri kurmaktadır. Günümüz gelişen koşulların da bireyin hangi nedenlerden dolayı korunma ihtiyacı duyduğu, yapılan ikili görüşmeler sonucunda tespit edilmektedir. Kişinin aktif yaşantısında güvenliği, risk faktörüne bağlı olarak, oluşturulan bir ya da birden çok personel ile sağlanmaktadır. Hizmeti veren personellerin düzenli olarak eğitim ve uygulamalı simülasyon çalışmaları ile yeteneklerini korumaları üst seviyelere çıkarmaları sağlanmaktadır. Gerekli olan tüm ekipman ve araçlar yapılan risk analizine bağlı olarak sisteme adapte edilmektedir. Silahlı yakın koruma hizmetlerinde görevlinin Silah ve Atış eğitimleri kadromuzda bulunan uzman yöneticileri tarafından verilmektedir.


Grup şirketlerimizden Separe Güvenlik hakkında bilgi almak için lütfen linki tıklayın.www.sprguvenlik.com